سلفون

در هنگام نقل مکان کردن چگونه می توانیم از سلفون استفاده کنیم؟

در حال جمع کردن وسایل خانه تان برای نقل مکان هستید؟ سلفون را به بهترین دوست خود تبدیل کنید. این وسیلۀ ساده و چسبنده در هنگامی که در حال آماده سازی وسایلتان برای نقل مکان کردن هستید یکی از مهم ترین ابزار در بسته بندی وسایل محسوب می شود و بهتر است آن را در دسترس داشته باشید. سلفون نه تنها از آسیب به اثاثیه خانه، آثار هنری و دیگر وسایل در حین حمل ونقل جلوگیری می کند، بلکه باعث می شود تا وسایل بزرگ مانند فرش و مبلمان تان را متراکم تر کنید. با این کار شما فضای بیشتری برای جابه جایی وسایل دیگر در کامیون خواهید داشت. ما در اینجا خلاصه ای از چگونگی استفاده از سلفون در هنگام نقل مکان آورده ایم.

 

در هنگام نقل مکان کردن از سلفون برای چه چیزهایی استفاده می شود؟

استفاده از سلفون می تواند دشوار باشد، اما اجازه ندهید که این ویژگی فریبتان دهد. علی رغم چسبناکی و اعصاب خردکن بودن سلفون،این وسیله یکی از بهترین و مؤثرترین ابزار برای بسته بندی وسایل سنگین در هنگام نقل مکان کردن است. سلفون مقاوم در برابر پارگی است و در هنگام نقل مکان کردن می تواند بزرگ ترین وسایل شما را کنار یکدیگر نگه دارد. سلفون در بسته بندی اثاثیه ای که کشو و در دارند مانند کمد، میز، قفسه ظروف چینی، گنجه و کنسول ها بسیار استفاده می شود. علاوه بر این، سلفون می تواند برای آثار هنری، کاناپه، صندلی و هر وسیلۀ دیگری که کوسن داشته باشد یک لایة محافظ اضافه ایجاد کند. همچنین سلفون می تواند برای کنار هم نگه داشتن قطعات اثاثیه ای مانند میز و تخت که برای نقل مکان جداشده اند، استفاده شود.

 

(برای کسب اطلاعات بیشتر و اطلاع از قیمت ها با ما در پک اینجا تماس حاصل نمایید.)

*شماره تماس: 09371031019*

 

چگونه از سلفون استفاده کنیم؟

پیش از پیچیدن وسایلتان در سلفون، از تمیز بودن و جدا بودن قطعات اثاثیه مطمئن شوید. اگر وسیله کشودار بود، مطمئن شوید که کشوها خالی هستند تا که از فشار حمل وسایل کاسته شود. برنامه تان این است که برای محافظت از وسایلتان آن ها را با روکشی نرم بپوشانید؟ من به شما توصیه می کنم که این کار را قبل از پیچیدن سلفون دور وسایلتان انجام دهید. سلفون تنها باعث می شود که وسایل محافظ سر جای خودشان بمانند. هنگامی که می خواستید شروع کنید، از فرد دیگری بخواهید تا وسایل را هنگام پیچیدن سلفون به دورشان ثابت نگه دارد. شما می توانید برای محافظت از تمام قسمت های اثاثیه تان سلفون را هم به طور افقی و هم عمودی دور وسایلتان بپیچید. بهترین قسمت استفاده از سلفون این است که دیگر به چسب نواری احتیاجی ندارید زیرا که سلفون به خودش می چسبد.